magicfile icon وبسایت فایل سحرآمیز - magicfile.ir

نکاتی در مورد ظاهر شدن به عنوان یک حساب کاربری پیشنهادی در اینستاگرام

نکاتی-در-مورد-ظاهر-شدن-به-عنوان-یک-حساب-کاربری-پیشنهادی-در-اینستاگرام

نکاتی در مورد ظاهر شدن به عنوان یک حساب کاربری پیشنهادی در اینستاگرام

ظاهر شدن در پیشنهادات اینستاگرام یکی از ساده ترین راه ها برای جلب توجه در پلتفرم است. این می تواند به شما کمک کند که مشهور و دیده شدن را به دست آورید که در نهایت منجر به افزایش تعداد فالوورهای شما می شود. اما، چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ بخوانید تا متوجه شوید.

قوانین تعیین شده توسط اینستاگرام و اقداماتی که باید انجام دهید را بخوانید

یک کاربر پیشنهادی باید محتوای اصلی را پست کند و دیدگاه منحصر به فردی داشته باشد. این یک انجمن به اشتراک گذاری عکس است. و اگر می خواهید در این پلت فرم موفق شوید، باید منحصر به فرد باشید. شما باید یک لمس شخصی و اصلی را به فید خود بیاورید.

هنگام تبلیغ کاربران پیشنهادی، این پلتفرم اعضای جامعه را به نمایش می گذارد که رفتار و محتوای نمونه مطابق با دستورالعمل های اینستاگرام دارند. بنابراین، شما نمی‌توانید از هیچ نرم‌افزار یا برنامه‌ای استفاده کنید که با اجازه به دست آوردن فالوور مصنوعی، سیستم را فریب دهد. اگر این کار را انجام دهید جریمه خواهید شد. علاوه بر این، اگر به طور مصنوعی فالوورها را به دست آورید، به طور خودکار دسترسی شما را کاهش می دهد و اعتبار شما را کاهش می دهد.

اینستاگرام کاربرانی را می خواهد که مطالب جدید و جالبی ارسال کنند. به منظور معرفی تعدادی از کاربران جدید به مجموعه ای از کاربران با استعداد، به طور مداوم کاربران را بررسی، حذف و به لیست خود اضافه می کند. هیچ عدد مشخصی مبنی بر اینکه هر هفته چند نفر به این لیست اضافه می شوند وجود ندارد. اما، آنها اعلام کردند که در چند ماه آینده، لیست کاربران پیشنهادی را اغلب به روز می کنند که ردیابی کاربران را برای آنها آسان تر می کند. بنابراین، شما باید هنگام ارسال عکس های خود اصیل، مبتکر و مبتکر باشید. این شانس شما را برای انتخاب شدن به حداکثر می رساند.

کاربران پیشنهادی جامعه اینستاگرام را پرورش می دهند و اغلب سفیران جامعه هستند. بنابراین، کاری که باید انجام دهید این است که مشارکت خود را در جوامع داخلی ترویج و افزایش دهید.

مشاهده کنید و سعی کنید بهترین شیوه های اینفلوئنسرها را امتحان کنید

برخی از انواع حساب ها وجود دارند که مورد علاقه اینستاگرام هستند. اینها آنهایی هستند که پرسنل بالایی دارند (فالوور زیادی دارند) یا حسابرسی شده (حساب هایی با تیک آبی). بنابراین، اگر فالوورهای بیشتری داشته باشید، پست های شما تاثیر بیشتری خواهند داشت و احتمال موفقیت شما بیشتر خواهد بود.

برای این کار، شما نیاز به فالوورهای فعالی دارید که چندین لایک در پست های شما دریافت کنند که تعهد شما را افزایش دهد. شما به کاربرانی نیاز دارید که غیر فعال یا خیلی منفعل باشند.

سعی کنید حساب خود را تأیید کنید

تأیید حساب کاربری خود در اینستاگرام مانند دریافت جام مقدس است. معمولاً حساب های تأیید شده به ستاره ها یا شرکت ها نسبت داده می شود. اما، این بدان معنا نیست که برای شما امکان پذیر نیست. آنچه می توانی انجام دهی این هاست:

از طریق اپلیکیشن به حساب اینستاگرام خود وارد شوید. شما نمی توانید این کار را از دسکتاپ انجام دهید.
به نمایه حساب خود مراجعه کنید.
روی منوی موجود در بالا سمت راست کلیک کنید.
روی Settings و سپس Account and Request verification کلیک کنید.
پس از این، باید فرمی را پر کنید که در آن مشخصات زیر را وارد کنید:

 • نام
 • معروف به (نام مستعار نام کامل)
 • دسته ای که حساب شما به آن تعلق دارد:
 • بلاگر/اینفلوئنسر
 • کسب و کار/برند/سازمان
 • سرگرمی
 • روش
 • دولت/سیاست
 • موسیقی
 • اخبار/رسانه ها
 • ورزش ها
 • دیگر

سپس، باید مدرک هویت خود را دانلود کنید و سپس درخواست را تأیید کنید.

ممکن است هفته ها طول بکشد تا نشان شما صادر شود. این یک فرآیند خودکار نیست. اینستاگرام برنامه شما را تأیید می کند تا بررسی کند که آیا در رابطه با پست های شما معتبر است و آیا مطابقت آن با دستورالعمل های اینستاگرام است یا خیر. اگر حساب شرکت یا نام تجاری دارید، از شما خواسته می شود سندی را ارائه دهید که تأیید کند این یک سازمان است.

بنابراین، این چند مرحله بود که می توانید برای ظاهر شدن به عنوان یک حساب پیشنهادی در اینستاگرام انجام دهید. اینها ممکن است راه های مطمئنی نباشند، اما قطعا شانس شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

لیست فایل های ویژه وبسایت

بهترین-سرویس-پوش-نوتیفیکیشن-اسکریپت-مدیریت-اعلان-و-ساخت-پوش-نوتیفیکیشن-سایت-و-ارسال-پوش-از-طریق-php

بهترین سرویس پوش نوتیفیکیشن اسکریپت مدیریت اعلان و ساخت پوش نوتیفیکیشن سایت و ارسال پوش از طریق php


دانلود-نرم-افزار-ترجمه-خودکار-فایل-های-po-,-pot-بصورت-کامل-برای-تمامی-زبان-ها-از-جمله-فارسی

دانلود نرم افزار ترجمه خودکار فایل های po , pot بصورت کامل برای تمامی زبان ها از جمله فارسی


دانلود-نرم-افزار-تغییر-زبان-سورس-و-کد-ویژوال-استودیو-(عناصر-دیزاین-طراحی-فرم-ها)

دانلود نرم افزار تغییر زبان سورس و کد ویژوال استودیو (عناصر دیزاین طراحی فرم ها)


دانلود-نرم-افزار-تبدیل-فایل-متنی-تکست-txt-به-وی‌سی‌اف-vcf-(مخاطب-موبایل)

دانلود نرم افزار تبدیل فایل متنی تکست txt به وی‌سی‌اف vcf (مخاطب موبایل)