magicfile icon وبسایت فایل سحرآمیز - magicfile.ir

چرا کسب و کار کوچک شما به حضور در اینستاگرام نیاز دارد

چرا-کسب-و-کار-کوچک-شما-به-حضور-در-اینستاگرام-نیاز-دارد

چرا کسب و کار کوچک شما به حضور در اینستاگرام نیاز دارد؟

جهان اکنون آنلاین است و هوشمندانه ترین و سریع ترین راه برای بازاریابی استفاده از رسانه های اجتماعی است. استفاده از اینستاگرام برای بازاریابی مشاغل کوچک یکی از محبوب ترین و موثرترین استراتژی ها است. استفاده از آن آسان است، دسترسی گسترده ای دارد و در ایجاد سرنخ برای کسب و کار شما یا ارسال سرنخ ها به قیف فروش شما موثر است.

بازاریابی اینستاگرام برای مشاغل کوچک نیز مقرون به صرفه است زیرا استفاده از آن رایگان است. همچنین می توانید برای افزایش دسترسی خود، خرید فالوور اینستاگرام یا شراکت با اینفلوئنسرهای اینستاگرام را انتخاب کنید.

استفاده از اینستاگرام برای تجارت

اولین قدم برای بازاریابی کسب و کارتان با اینستاگرام، ایجاد یک حساب تجاری برای برندتان است. می توانید این کار را با ایجاد یک حساب شخصی و تبدیل آن به حساب تجاری با رفتن به تنظیمات حساب انجام دهید.

بیو حرفه ای عالی برای صفحه ایجاد کنید، از لوگوی خود به عنوان تصویر نمایه استفاده کنید و از یک Call To Action واضح در بیو استفاده کنید. پس از انجام این کار، می توانید از حساب برای بازاریابی کسب و کار کوچک خود استفاده کنید! به خاطر داشته باشید که برای ایجاد یک مخاطب وفادار برای صفحه خود، نکات زیر را دنبال کنید:

 • تصاویر، ویدئوها و حلقه‌های با کیفیت بالا را آپلود کنید
 • به نظرات مربوط به مطالب خود به صورت حرفه ای پاسخ دهید
 • به همه DM های خود پاسخ دهید و لحن خود را دوستانه نگه دارید
 • هشتگ ها را به درستی درک کنید و از آنها استفاده کنید

چرا اینستاگرام؟

در حالی که دلایل زیادی وجود دارد که اینستاگرام ممکن است بهترین استراتژی بازاریابی برای کسب و کار کوچک شما باشد، در اینجا مهمترین آنها وجود دارد:

 • جذب مخاطب: اینستاگرام تقریباً به طور کامل مبتنی بر رسانه های تصویری است. دیدن عکس‌ها و ویدیوها می‌تواند مخاطب را سریع‌تر جذب کند و همچنین به دلیل جلوه‌های بصری، احتمالاً برند شما را به خاطر می‌آورد.
 • تولید سرنخ و فروش را افزایش دهید: هنگامی که مخاطبان به تصاویر بصری شما علاقه مند شدند، می توانید آنها را به قیف فروش خود هدایت کنید. همچنین می‌توانید فرم‌هایی را در کمپین‌های بازاریابی پولی خود برای جمع‌آوری داده‌های مصرف‌کننده و ایجاد سرنخ جاسازی کنید.
 • استوری خود را بگویید: اینستاگرام مکان مناسبی برای گفتن داستان خود به مردم است. شما می توانید از تصاویر بصری جالب همراه با زیرنویس های خوب استفاده کنید تا منشا و داستان رشد برند خود را بگویید. وقتی مردم داستانی را پیدا می کنند که با آن ارتباط برقرار می کنند، به احتمال زیاد به برند شما اعتماد می کنند و با آن درگیر می شوند.
 • شبکه سازی: از قدرت شبکه ای اینستاگرام برای ارتباط با افراد همفکر یا ارتباط با اینفلوئنسرها برای کمک به تبلیغ برند خود برای افزایش فروش استفاده کنید! حتی ممکن است شخصی را بیابید که خدماتی را که برای کسب و کار شما نیاز دارید، مانند طراحی گرافیک ارائه می دهد.
 • با آخرین روندها به روز باشید: اینستاگرام مکان مناسبی برای به روز رسانی خود با جدیدترین ها در هر صنعتی است. شما می توانید از این روندها به نفع خود استفاده کنید و آنها را در استراتژی بازاریابی خود قرار دهید تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید و فروش خود را افزایش دهید.
 • بینش مصرف‌کننده را دریافت کنید: می‌توانید از ویژگی «نظرسنجی» در داستان‌های خود برای جمع‌آوری اطلاعات با پرسیدن سؤالات مرتبط از مخاطبان خود استفاده کنید. می توانید از پاسخ های آنها به عنوان ابزاری برای بهبود محصول یا خدمات خود و افزایش ارزش برند استفاده کنید!
 • مزایای موبایل: اینستاگرام از همان ابتدا به‌عنوان یک اپلیکیشن موبایل طراحی شده بود تا یک وب‌سایت. از آنجایی که 90 درصد از کاربران تلفن همراه به برنامه‌ها وابسته هستند، می‌توانید با تعامل با آن‌ها «در حال حرکت» از آن به نفع خود استفاده کنید. آن‌ها می‌توانند از هر کجا و در هر زمان به برند شما دسترسی داشته باشند، و شما می‌توانید حتی اگر پشت میزتان نباشید، محتوا ارسال کنید!

نتیجه

برای هر کسب و کار کوچکی بسیار مهم است که در بزرگترین پلتفرم رسانه های اجتماعی برای دستیابی به مخاطبان گسترده، تولید سرنخ های با کیفیت و افزایش فروش حضور داشته باشد!

معرفی ابزار های اینستاگرامی

 اگر به دنبال روشی برای لایک,  فالوور, کامنت اینستاگرام بصورت کاملا خودکار و از طریق ربات می گردید به این لینک بروید (ربات هوشمند اینستاگرام)

ربات هوشمند اینستاگرام

 اگر به دنبال استخراج فالوور های اینستاگرام بصورت فایل اکسل می باشد به این لینک بروید (استخراج فالوور های اینستاگرام)

استخراج فالوور های اینستاگرام

 اگر به دنبال نرم افزاری هستید که می خواهید کسانی را که فالو کرده اید شما را فایل نکرده اند را آنفالو کنید به این لینک بروید (آنفالو اینستاگرام)

آنفالو اینستاگرام

اگر به دنبال نرم افزاری برای ارسال پست از طریق کامپیوتر هستید به این لینک بروید (ارسال پست اینستاگرام از طریق کامپیوتر)

ارسال پست اینستاگرام از طریق کامپیوتر

اگر به دنبال ربات ارسال پیام شما به دایرکت کاربران از طریق آیدی از طریق کامپیوتر هستید به این لینک بروید (ربات ارسال پیام به دایرکت اینستاگرام)

اگر به دنبال نرم افزار برای دانلود صفحه کامل اینستاگرام هستید  (دانلود کامل اینستاگرام)

اگر به دنبال نرم افزار برای فالو کردن کاربران از طریق لیست هستید  (فالو کاربران اینستاگرام از طریق لیست )

اگر به دنبال نرم افزار برای بدست آوردن کل نظرات ارسال ده به اینشتاگرام هستید  (استخراج لیست نظرات ارسال شده به پست اینستاگرام )

 

لیست فایل های ویژه وبسایت

دانلود-نرم-افزار-تبدیل-فایل-متنی-تکست-txt-به-وی‌سی‌اف-vcf-(مخاطب-موبایل)

دانلود نرم افزار تبدیل فایل متنی تکست txt به وی‌سی‌اف vcf (مخاطب موبایل)


دانلود-نرم-افزار-تغییر-زبان-سورس-و-کد-ویژوال-استودیو-(عناصر-دیزاین-طراحی-فرم-ها)

دانلود نرم افزار تغییر زبان سورس و کد ویژوال استودیو (عناصر دیزاین طراحی فرم ها)


دانلود-نرم-افزار-ترجمه-خودکار-فایل-های-po-,-pot-بصورت-کامل-برای-تمامی-زبان-ها-از-جمله-فارسی

دانلود نرم افزار ترجمه خودکار فایل های po , pot بصورت کامل برای تمامی زبان ها از جمله فارسی


بهترین-سرویس-پوش-نوتیفیکیشن-اسکریپت-مدیریت-اعلان-و-ساخت-پوش-نوتیفیکیشن-سایت-و-ارسال-پوش-از-طریق-php

بهترین سرویس پوش نوتیفیکیشن اسکریپت مدیریت اعلان و ساخت پوش نوتیفیکیشن سایت و ارسال پوش از طریق php