قوانین و مقررات فروشگاه مجیک فایل

⚖قوانین و مقررات فروشگاه مجیک فایل⚖

🇮🇷سایت مجیک فایل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد🇮🇷

تجارت-الکترونیک✅حريم شخصي کاربران و فروشندگان

کليه اطلاعات مشتريان و اعضاء که از طريق سايت در اختيار فروشگاه مجیک فايل قرار مي گيرد بصورت کاملاً محرمانه نگهداري شده و فروشگاه مجیک فايل تمام سعي خود براي محافظت از آن را انجام خواهد نمود. اين اطلاعات تحت هيچ شرايطي در اختيار افراد ديگر قرار نخواهد گرفت. فروشگاه از اين اطلاعات تنها براي تعامل بيشتر و سرويس دهي بهتر به مشتريان خود استفاده خواهد نمود.
يکي از روش هاي ذخيره اطلاعات در اکثر وب سايت ها از جمله وب سايت مجیک فایل ، استفاده از “کوکي” ها است. کوکي ها فايل هايي هستند که اطلاعاتي مانند صفحاتي که مورد مشاهده کاربر قرار مي گيرند، تعداد بازديدهاي کاربر از صفحات سايت و مدت زماني که کاربر در سايت به سر مي برد را ذخيره مي نمايند. يکي از مزاياي کوکي ها کمک به کاربر جهت جلوگيري از تکرار اطلاعات خود در مراجعات بعدي است. به عنوان مثال سايت هايي که بلافاصله پس از ورود، شما را با نام خطاب کرده و به شما خوش آمد مي گويند، از همين ويژگي استفاده مي نمايند.
بطور کلي کوکي ها صرفاٌ جهت راحتي کاربر و عدم نياز به ورود اطلاعات تکراري، جمع آوري اطلاعات آماري و ارائه سرويس دهي بهتر به کاربران مورد استفاده قرار گرفته و هيچ خطري را متوجه آنها نمي نمايند. اين فايل ها همچنين قابليت صدمه وارد کردن به کامپيوتر کاربر، اجراي برنامه بر روي آن يا ويروسي نمودن آن را ندارند.

✅تایید فایل فروشندگان :

هر نوع فایلی که توسط جمهوری اسلامی ایران منع شده باشد تایید نخواهد شد فروشگاه مجیک فایل تابع قوانین ایران می باشد

✅پشتیبانی فایل :

پشتیبانی فایل توسط فروشنده فایل خواهد بود و در صورت داشتن مشکل می توانید با فروشنده در ارتباط باشید

✅تست فایل خریداری شده :

تست فایل 24 ساعت اولیه بعد خرید می باشد در صورت مشکل دار بودن می توانید از طریق راه های ارتباطی با پشتیبانی سایت در تماس باشید در غیر اینصورت هیچ پاسخی دریافت نخواهید کرد

 

✔دوستانی که در سایت عضو هستند به معني قبول تمامي قوانين بالا مي باشد✔